ساکنان منازل دانشگاه آزاد مسجدسلیمان در انتظار یک جاده برای تردد/راه و شهرسازی مسجدسلیمان در خواب سنگین و مردم در خاک و جاده های پر از دست انداز!

به گزارش خبرگزاری امید،ساکنان منازل دانشگاه آزاد مسجدسلیمان سالهاست در انتظار یک آسفالت و جاده مناسب برای تردد هستند که متاسفانه از گذشته تاکنون تاکنون هیچ اقدامی از سوی اداره راه و شهرسازی به عنوان متولی این امر انجام نشده است و مردم باید در بدترین مسیر که خاک و دست انداز تردد در این منازل را سخت کرده است،رفت و آمد کنند.
این مسیر در فصل هایی که بدون بارندگی است بشدت نامساعد و دارای دست انداز های زیادی است حال اگر در روزهای پیش رو بارش های پاییزی آغاز شود قطعا ساکنان این منازل با بحران روبه رو خواهند شد که انتظار می رود هرچه زودتر تمهیدات لازم برای تسطیح و آسفالت مسیر این منازل دیده شود.
لازم بذکر است طبق بررسی های خبرگزاری امید از یکسال گذشته یک تفاهم نامه فی مابین اداره راه و شهرسازی و شهرداری برای حل مشکل آسفالت این منازل منعقد شد که بنظر می رسد تنها این اقدام روی کاغذ انجام شد که انتظار می رفت راه و شهرسازی به عنوان متولی این کار،انجام یا عدم انجام تعهد را تا حصول نتیجه پیگیری کند که اینگونه نبوده است و تنها دود این عدم پیگیری ها متوجه مردم است و این مردم هستند که باید در خاک و گل و لای تردد کنند.

 

درباره نویسنده

1652مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی