شبکه بهداشت مسجدسلیمان کجای کار است؟/چرا باید فاضلاب درب یک مرکز بهداشت رها باشد؟/بوی تعفن فاضلاب رها شده درب مرکز بهداشت شماره ۳ هر فردی را بیمار می کند.!

شبکه بهداشت مسجدسلیمان کجای کار است؟/چرا باید فاضلاب درب یک مرکز بهداشت رها باشد؟/بوی تعفن فاضلاب رها شده درب مرکز بهداشت شماره ۳ هر فردی را بیمار می کند.!

به گزارش خبرگزاری امید،در یک اتفاق عجیب از چند روز گذشته یک حفاری درب مرکز شماره ۳(میدان)ایجاد شده است،جای تعجب دارد که یک عامل بیماری زا باید در مقابل نهاد مروج بهداشت رها شده است.
جای سوال دارد که مسئولان شبکه بهداشت کجای کار هستند که این تصاویر را نمی ببیند؟آیا این عجیب نیست که یک حفره بزرگ فاضلاب درب مرکز درمانی و بهداشتی وجود دارد؟البته در این میان سهل انگاری و نبود مدیریت را هم باید دلیلی بر این اتفاقات قلمداد کرد….

طبق بررسی های انجام شده در روزهای گذشته شرکت بهره برداری نفت و گاز کار انجام این پروژه را برعهده گرفته بود که همچنان بلاتکلیف باقی مانده است.
در پایان انتظار می رود تا مسئولان شبکه بهداشت و ادارات مربوطه هرچه زودتر در رفع این مشکل گام بردارند زیرا وجود همچین تصاویری در ورودی یک مرکز بهداشت زیبنده نیست.

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

One Comment on “شبکه بهداشت مسجدسلیمان کجای کار است؟/چرا باید فاضلاب درب یک مرکز بهداشت رها باشد؟/بوی تعفن فاضلاب رها شده درب مرکز بهداشت شماره ۳ هر فردی را بیمار می کند.!”

  • Sepehr wrote on ۸ مرداد, ۱۳۹۸, ۷:۳۱

    این فاضلاب مربوط به شرکت نفت میباشد، بار ها دیدم که ماشین مکنده نفت در حال تخلیه آن است و هیچ اقدام موثری برای آن انجام نداده است

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی