رئیس سازمان دانش آموزی مسجدسلیمان:برپایی پایگاه جمع آوری اقلام غذایی و کمک های دانش آموزی در مدارس/ارسال اقلام غذایی و بهداشتی جمع آوری شده به مناطق سیل زده در روزهای آینده

به گزارش خبرگزاری امید،سهراب مظفری بابادی رئیس سازمان دانش آموزی مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما از برپایی پایگاه جمع آوری اقلام غذایی و کمک های دانش آموزی در مدارس این شهرستان خبر داد.
وی تشریح کرد:در پی وقوع سیل در برخی از مناطق کشورمان، سازمان دانش آموزی در راستای همدلی، همیاری و با هدف مسئولیت پذیری،مشارکت جویی و تاکید به کمک رسانی به هم وطنانمان در جامعه دانش آموزی از سوی سازمان دانش آموزی استان خوزستان و مدیریت اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان، پایگاه کمک های مردمی و دانش آموزی را در دبیرستان شبانه روزی رضوان برپا کردیم که خوشبختانه در این زمینه به خوبی از سوی خانواده ها و دانش آموزان استقبال شد.
مظفری بابادی عنوان کرد:اقلام جمع آوری شده شامل برنج،حبوبات، پوشاک و وسایل بهداشتی می باشد که بزودی به اداره آموزش و پرورش شهرستان منتقل خواهند شد تا به همراه سایر کمک های فرهنگیان و دانش آموزان به مناطق سیل زده ارسال شوند.
رییس سازمان دانش آموزی شهرستان مسجدسلیمان در پایان تاکید کرد:در ادامه این اقدامات به دنبال آن هستیم تا دانش آموزان را برای انجام مسئولیت های مهم جامعه پیشقدم و آماده کنیم تا در آینده تاثیر گذار باشند و جا دارد
از حمایت های مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان، مدیریت و پرسنل مدرسه شبانه روزی رضوان،سرکار خانم حیدری کارشناس سازمان دانش آموزی، سرکار خانم اشتاد خبرنگار خبرگزاری پانا تشکر و قدردانی کنیم.

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

One Comment on “رئیس سازمان دانش آموزی مسجدسلیمان:برپایی پایگاه جمع آوری اقلام غذایی و کمک های دانش آموزی در مدارس/ارسال اقلام غذایی و بهداشتی جمع آوری شده به مناطق سیل زده در روزهای آینده”

  • sirous wrote on ۲۵ فروردین, ۱۳۹۸, ۱۸:۵۴

    بسیار کار پسندیده ایست

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی