با حضور مدیرکل سیاسی استان خوزستان،آیین تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

با حضور مدیرکل سیاسی استان خوزستان،آیین تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری امید،ظهر امروز(دوشنبه)با حضور فضل الله پور مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان،آیین تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان مسجدسلیمان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه طی حکمی از سوی شریعتی استاندار خوزستان،حجت الاسلام حیدر حجتی به عنوان فرماندار شهرستان مسجدسلیمان معرفی شد و از زحمات اردوان قنبری در دوران تصدی فرمانداری این شهرستان تقدیر صورت گرفت.

در این جلسه علی اسکندری دادستان مسجدسلیمان طی سخنانی گفت:از زحمات چند ماهه مهندس قنبری تشکر می کنیم و امیدواریم در ادامه با همت و تلاش های فرماندار جدید مسجدسلیمان بتوانیم مشکلات را حل کنیم زیرا شهرستان بدلیل قدمت بالای خود مشکلات ریز و درشت بسیاری دارد.
در ادامه جلسه چعباوی رئیس دادگستری شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه عنوان کرد:مشکل فعلی استان خوزستان سیلاب است که تا حدودی مسیولان و مردم را دچار دردسر کرده است زیرا شدت سیلاب زیاد بوده است زیرا خوزستان بدلیل داشتن رودهای متعدد باید مورد توجه قرار بگیرد و قطعا ماهم در شهرستان با ساخت و سازهای غیرمجاز و همچنین متولیان امر یعنی ادارات برخورد خواهیم کرد.
قنبری سرپرست پیشین فرمانداری مسجدسلیمان ضمن تبریک روز پاسدار و جانباز اذعان کرد: در شش ماه گذشته تاکنون که این پست را قبول کردیم مشکلات و بحران های فراوانی روبرو شدیم که توانستیم با همت و همکاری همه این مشکلات مثل اعتصابات،حقوق های معوقه ادارات،مشکلات مدیریتی تیم نفت مسجدسلیمان و…را حل کنیم و در این مدت بیش از ۱۶ جلسه شورای تامین برگزار شد که می توان گفت در استان خوزستان بی نظیر است.

حیدر حجتی فرماندار جدید مسجدسلیمان به عنوان آخرین سخنران این جلسه گفت:ما اهل همین شهر هستیم و با تمام کوچه های این شهر خاطره داریم اما متاسفانه بدلایل مختلف این شهر از جهات مختلف عقب افتاده است و یک همت والا را می طلبد تا افسردگی و بی روحی را در چهره این شهرستان از بین ببریم.
وی ادامه داد:ما اکنون در نیمه دوم عمر هستیم و نیامده ایم تا کینه توزی کنیم اما با تمام وجود برای مسجدسلیمان تلاش خواهیم کرد و کاری با اصلاح طلب و اصولگرا نداریم و فقط محور ما پیشرفت شهرستان مسجدسلیمان خواهد بود و همه تلاش را انجام میدهم تا نفت مسجدسلیمان در لیگ بماند.
فرماندار مسجدسلیمان اضافه کرد:ما با هیچکس عقد و اخوت نداریم با پشتوانه همه فضاهای ناراحت کننده را در شهر جمع خواهیم کرد و به عنوان نمآینده دولت قطعا نگاه ما به همه یکسان است و منتسب به کسی نیستیم.
حجتی افزود:بیاییم بحث ها را کنار بگذاریم همه برای پیشرفت مسجد سلیمان تلاش کنیم زیرا بنده به همه جریان ها تواًضع دارم و همین حالا مدیران ادارات باید جهادی عمل کنند زیرا ما مدیون شهدا هستیم که از کشور ما دفاع کردند و باید جوابگو باشیم.
وی تاکید کرد:با هیچکس تعارف نخواهم کرد و مسئولین ادارات حرف ما را جدی بگیرند و آماده باشند تا مسجدسلیمان از این شکل در بیاید زیرا حرف من این است که فقط شش ماه مرا تحمل کنید تا به مشکلات فائق آییم و قطعا همت جدی میخواهد تا مشکلات را حل کنیم که شدنی است زیرا هروقت اتحاد داشتیم مشکلات حل شد.

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

One Comment on “با حضور مدیرکل سیاسی استان خوزستان،آیین تودیع و معارفه فرماندار قدیم و جدید شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد”

  • sirous wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۸, ۹:۳۰

    سلام….تا ببینیم چها شود

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی