چرا باید در دولتی که شعارش تدبیر است ۳ ماه مسجدسلیمان فرماندار نداشته باشد/نتیجه نداشتن فرماندار همین خسارات سیل اخیر در مسجدسلیمان بود/اگر فردی جایگزین نداشتید چرا فرماندار را عوض کردید؟/بعضی از افرادی که در فتنه ۸۸ حضور داشتند و بعد از پنج سال محکومیت آزاد شدند با بعضی از سلبریتی های به اصطلاح هنرمند از یک دزد قهرمان سازی می کنند

چرا باید در دولتی که شعارش تدبیر است ۳ ماه مسجدسلیمان فرماندار نداشته باشد/نتیجه نداشتن فرماندار همین خسارات سیل اخیر در مسجدسلیمان بود/اگر فردی جایگزین نداشتید چرا فرماندار را عوض کردید؟/بعضی از افرادی که در فتنه ۸۸ حضور داشتند و بعد از پنج سال محکومیت آزاد شدند با بعضی از سلبریتی های به اصطلاح هنرمند از یک دزد قهرمان سازی می کنند

به گزارش خبرگزاری امید،نماز جمعه این هفته شهرستان مسجدسلیمان به امامت حجت الاسلام امینی امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام امینی در ابتدای خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت همه مردم به تقوای الهی و تاکید بر اهمیت مبانی در سبک زندگی اسلامی گفت:جوانان ما سرمایه کشور هستند و هرگز جوانان بر نمی گردند زیرا مردم ایران دارای علما،فقها و مراجع همگی خداشناس و باخدا هستند.
وی ادامه داد:اهل نماز و عبادت بودن افراد  بسیار مهم است زیرا همه شهدای ما اهل نماز و روزه بودند و هرجایی ک خدمتی انجام شد افراد مومن و انقلابی حضور داشته است،گاها وجود دارد کسانی که در ظاهر متدین هستند اما نماز را نهی می کنند و دشمن از همین ها سوء استفاده می کند اما واقعیت این است که همه ما از خدا هستیم و به سوی باز می گردیم.
امام جمعه مسجدسلیمان اضافه کرد:اگر در حال حاضر اقتصاد ما بیمار است به این دلیل است که در دست افراد خداشناس است مثل اقتصاد در حال فروپاشی فرانسه،اگر اقتصاد اسلامی واقعا اجرا شود قطعا تغییرات خواهیم دید که در سختی هم می شود حرکت کرد مثل مدافعین حرم، شهدای ما و قرارگاه خاتم الانبیا که در اوج رکود و نداری با همت والا بزرگترین پالایشگاه ایران را عسلویه ایجاد کرد.
نماینده ولی فقیه در شهرستان مسجدسلیمان تاکید کرد:مناسبت شب یلدا همانند دیگر اعیاد و مناسبت ها قابل احترام است که خوشبختانه آموزش و پرورش هم امتحانات را به تعویق انداخته است و باید به این اعیاد دامن بزنیم و برگردیم به دورهم بودن ها در کنار خانواده،بزرگان و….که شیرین بود.
وی تصریح کرد:بعضی از افرادی که در فتنه ۸۸ حضور داشتند و بعد از پنج سال محکومیت آزاد شدند دست به دست بعضی از سلبریتی های به اصطلاح هنرمند گاهی از دزد قهرمان سازی می کنند که این فرهنگ لیبرالی غربی است.
امام جمعه مسجدسلیمان افزود:باید این فرهنگ و دیدگاه لیبرالی و غربی حذف و از بین برود تا رویکرد انقلابی جایگزین آن شود.
حجت الاسلام امینی عنوان کرد:در بحث سیل اخیر از ستاد بحران استان خوزستان گلایه مندیم زیرا به طور صحیح به مشکلات مردم رسیدگی نشد،چند خانه ای که تخریب شدند نیاز به اجاره خانه دارند تا از بی تکلیفی خارج شوند و انتظار داریم هرچه زودتر انجام شود.
وی در پایان گفت:وقتی که ۳ ماه است فرماندار نداریم قطعا تبعات آن در سیل اخیر نشان داده شد و دولتی که شعارش تدبیر است باید در این خصوص برای خروج از بلاتکلیفی اقدام کند.

درباره نویسنده

1669مطلب نوشته است .

One Comment on “چرا باید در دولتی که شعارش تدبیر است ۳ ماه مسجدسلیمان فرماندار نداشته باشد/نتیجه نداشتن فرماندار همین خسارات سیل اخیر در مسجدسلیمان بود/اگر فردی جایگزین نداشتید چرا فرماندار را عوض کردید؟/بعضی از افرادی که در فتنه ۸۸ حضور داشتند و بعد از پنج سال محکومیت آزاد شدند با بعضی از سلبریتی های به اصطلاح هنرمند از یک دزد قهرمان سازی می کنند”

  • سید wrote on ۳ دی, ۱۳۹۷, ۵:۱۱

    آیا واقعا” در استان خوزستان با جمعیت ۴/۸۰۰/۰۰۰ نفری ، یک نفر با ویژگی های فرماندار وجود ندارد . اگر نیست چرا شهر را بی فرماندار کردند و یا حداقل با همان فرماندار قبلی امورات انجام میشد و یا حداقل به دور از هیاهو سرپرست فعلی جناب مهندس قنبری که از کارشناسان خبره و بومی همین شهر است رابه عنوان فرماندار معرفی میکردند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی