به مناسبت هفته قوه قضائیه،نشست خبری مسئولان قضایی شهرستان مسجدسلیمان با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار  شد

به مناسبت هفته قوه قضائیه،نشست خبری مسئولان قضایی شهرستان مسجدسلیمان با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار  شد

به گزارش خبرگزاری امید،ظهر امروز(دوشنبه) به مناسبت هفته قوه قضائیه نشست خبری دادستان و رئیس دادگستری مسجدسلیمان با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد.
چعباوی در نشست ضمن تبریک هفته قوه قضائیه در جمع خبرنگاران گفت: وظیفه دستگاه قضایی ایجاد عدالت فردی و اجتماعی است و قطعا همیشه تلاش ما است است تا بتوانیم در راستای احقاق عدالت کوشا باشیم تا امنیت پایدار در جامعه وجود داشته باشد و طبق فرمایشات ائمه اطهار مبحث تندرستی و امنیت لازمه یک جامعه است.
وی ادامه داد:قطعا دستگاه قضایی به تنهایی نمی تواند بصورت کامل عدالت را برقرار کند و نیاز است تا تمامی دستگاه های اجرایی در این امر یعنی احقاق حق مردم کمک کنند و خوشبختانه در چترم دن اخیر این همکاری به وجود آمده است.
چعباوی اضافه کرد:اولین اقدام ما در بحث امنیت تاکید بر نصب دوربین مدار بسته در مکان های حساس مثل طلافروشی و بانک ها بود که بخوبی شاهد کاهش سرقت بصورت کلان هستیم اما با توجه به اینکه ساخت و ساز یا تصرف غیرقانونی در مسجدسلیمان زیاد اتفاق می افتد قطعا بصورت جدی پیگیر هستیم و قطعا در گرفتن اراضی دولتی ورود خواهیم کرد.
رئیس دادگستری مسجدسلیمان یادآور شد:در بحث حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی هم همیشه ورود پیدا کردیم و سعی کردیم موانع تولید و سرمایه گذاری را تا ممکن رفع کنیم زیرا پیشرفت سرمایه گذاری و اشتغال رایی قطعا می تواند باعث کاهش وقوع جرم باشد.
وی تشریح کرد:در یکسال گذشته ۳۰۶۶ پرونده سرقت تشکیل شد که خوشبختانه سرقت های کلان بسیار کم بود و  اکثرا این سرقت ها خرد و جزئی بوده است که اعتقاد داریم بیکاری یکی از دلایل رشد آمار سرقت در شهرستان مسجدسلیمان است.

درباره نویسنده

1652مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی