گزارش خبرگزاری امید از مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان

به گزارش خبرگزاری امید،طی حکمی حسین ظاهری عبده وند به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان معرفی گردید و این مراسم با حضور معاون اجرائی دانشگاه پیام نور استان خوزستان و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در ابتدا جلسه بهرام نیکبخش رئیس سابق این واحد دانشگاهی ضمن خیرمقدم به مهمانان  و تبریک روز دانشجو اظهار داشت:بسیار خوشحال هستم که پس از گذشت 7 سال خدمت صادقانه از کسی این پست را تحویل گرفتم که حالا باید دوباره آن فرد تحویل دهم و از همه همکاران درخواست دارم تا با رئیس جدید این دانشگاه همکاری و همراهی را رسیدن به اهداف دانشگاه داشته باشند.

نیکبخش ادامه داد:مادر این 7 سال تلاش کردیم تا یک عملکرد خوب و قابل قبولی را از خود به جای بگذاریم  و قطعا اگر کاری خوبی صورت گرفت،این حاصل تلاش جمعی بوده است.

دکتر طلاوری معاون اجرائی دانشگاه پیام نور استان خوزستان هم در ادامه بیان داشت: قطعا انتصاب رئیس جدید بر حسب شایستگی و شناخت قبلی ما بوده است و این امر هرگز نشانگر عملکرد ضعیف رئیس قبلی نیست و قطعا از ذهنیت خوبی در بین ما برخوردار است.

طلاوری ادامه داد:از لحاظ عمرانی در ساخت ساختمان جدید این دانشگاه قطعا کار بزرگی صورت گرفته است و باید تلاش شود تا اقدامات جهت جذب رشته های بیشتر در این دانشگاه و از همه مهم تر جهت تبدیل شدن به مرکز صورت پذیرد و ما قول میدهیم تا مشکلات مالی این دانشگاه حل خواهد شد و انشاالله از این بحران خارج خواهد شد.

حجت الاسلام اسلام حسین ظاهری عبده وند در پایان جلسه ضمن خیر مقدم به مهمانان این جلسه و تقدیر از نقش مهم اصحاب رسانه اذعان داشت:بنده از رئیس قبلی این دانشگاه تشکر میکنم و درخواست میکنم تا مساعدت ها بیشتر شود تا اتفاقات تازه ای در این دانشگاه ملاحظه کنیم.

ظاهری عبده وند افزود:عدم خوب نبودن شرایط فعلی دانشگاه قطعا به شرایط فعلی اقتصادی کشور برمیگرد و باید بهتر کار کنیم و درخواست میکنم همه کمک کنند تا به یک هم افزایی در این دانشگاه برسیم.

لازم بذکر است حسین ظاهری عبده وند پیش از این در سال های ۸۶ الی ۸۸ نیز عهده دار این مسئولیت بود.

img_20161205_140107

درباره نویسنده

1669مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی