نماینده مردم اهواز، باوی،کارون و حمیدیه:مسئولان استانی باید در خصوص فعالیت پزشک قلابی مسجدسلیمان پاسخگو باشند.

به گزارش خبرگزاری امید،دیروز دکتر همایون یوسفی در نشست خبری با خبرنگاران در اهواز در خصوص فعالیت چند ماهه خود دربحث بهداشت تشریح کرد:خوزستان در بخش تخت های بیمارستانی و فضای بیمارستان شرایط خوبی ندارد، لذا بر اساس هماهنگی و برنامه، بیمارستان ابوذر اهواز با 70 درصد پیشرفت فیزیکی ابتدای سال 96 به بهره برداری می رسد و از زمانی که کار ساخت این بیمارستان به بنیاد مستضعفان سپرده شده است سرعت تکمیل آن افزایش یافته است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان وضعیت تکمیل بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز گفت:ساخت این بیمارستان با کمبود اعتبار روبرو شد که با تامین اعتبار آن در ابتدای سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به احداث بیمارستان دو هزار تختخوابی اهواز نیز اضافه کرد:زمین این بیمارستان تهیه شده است، ولی به وزیر بهداشت پیشنهاد شد، با توجه به اینکه ساخت این بیمارستان با این وسعت زمانبر است یک بیمارستان هزار تختخوابی در اهواز ساخته شود و باقی اعتبار آن صرف ساخت تخریب و ساخت بیمارستان های گلستان و رازی اهواز شود که بسیار قدیمی هستند که وزیر بهداشت با این پیشنهاد موافقت کرد.

همایون یوسفی عنوان کرد:ساخت بیمارستان فولاد که نیمه کاره بود تحویل گرفته شد و قرار شده است که بیمارستان فوق تخصصی تنفسی در اهواز تبدیل شود.
وی همچنین با اشاره به ساخت مرکز فوق تخصصی سرطان در اهواز بیان کرد: زمین این مرکز تهیه شده است و با بنیاد برکت قرارداد بسته شده تا در ساخت این مرکز همکاری داشته باشند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون تصریح کرد: همچنین مبلغ 100 میلیارد ریال برای بهسازی و به روز رسانی بیمارستان سینا اختصاص داده شد و مقرر شده تا دو مرکز پلی کلینیک در شهرستان باوی و حمیدیه احداث شود.

عضو مجمع نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص اشتباهات پزشکی که ممکن است در برخی بیمارستان ها رخ دهد افزود: اشتباهات پزشکی ممکن است در هر جای دنیا تفاق بیفتد برای رسیدگی به اشتباهات پزشکی مرکزی به نام نظام پزشکی وجود دارد.

یوسفی در خصوص پزشک قلابی که در شهرستان مسجد سلیمان دستگیر شد نیز، افزود: جای تعجب است این فرد چگونه توانسته سه سال فعالیت داشته باشد و این مهم نشان می دهد از این دست تخلفات زیاد باشد که دوراز دید مسئولان رخ می دهد.

وی گفت: مسئولان استانی در خصوص این موضوع باید پاسخگو باشند، نامه ای در این خصوص تهیه شده و به وزیر بهداشت تحویل داده شده است.

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی