امام‌جمعه مسجدسلیمان: دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی حداقل خجالت بکشند/از دولت‌ها پیشتیبانی می‌کنیم اما بنا به فرمایش حضرت علی(ع) با انتقاد از انحراف دولت‌ها جلوگیری می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری امید، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق امینی در سومین یادواره سرداران و شهدای توپخانه 64 الحدید خوزستان اظهار داشت: وضعیت حاکم بر کشور بعد از ناامیدی‌ها به ویژه پس از جنگ و پذیرش قطعنامه سبب ریزش نیرو در برخی از اقشار شد که این وضعیت با استقامت، آگاهی بخشی و بصیرت‌افزایی رهبر فرزانه انقلاب به یک وضعیت خوب و آسوده تغییر کرد.

وی افزود: سردار نقدی اعلام کرد که 25 میلیون بسیجی در مملکت داریم اما بنده می‌گویم که فقط 25 میلیون بسیجی در یمن  به برکت مجاهدت آن‌هایی که ماندند و پشیمان نشدند ثبت‌نام کردیم.

امام‌جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: رزمندگان حاضر در جنگ می‌دانند که خون مبارک شهدا و جهاد‌های آن‌ها در طول هشت سال دفاع مقدس چه برکات و تاثیرات مثبتی در جهان اسلام و ایران داشته است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی قبل از روز 13 آبان گلایه کردند که چرا وزارت آموزش‌پرورش از 70 جلد سند خودفروختگی منافقان داخل در ارتباط با کفار خارج  در کتب درسی دانش‌آموزان و دانشجویان استفاده نمی‌کند.

امینی  با بیان اینکه از این سند خیانت چیزی استفاده نشده تا برای آیندگان بماند، افزود: از اسناد خیانت منافقان داخلی با جاسوسان کافر استفاده نمی‌شود اما اول مهرماه 95 متوجه می‌شویم که قصه رشادت‌های نوجواناتی از قبیل حسین فهمیده، بهنام محمدی و سهام خیام  در کتب درسی دانش‌آموزان کم‌رنگ شده است.

وی با بیان اینکه همچنان توطئه‌ها در حال رخ دادن هستند، گفت:  به تازگی دشمنان به دنبال تحقق پروژه پروتکل اختیاری کنسواسیون حقوق کودک هستند که در این پروژه فرد را تا سن 18 سالگی کودک تلقی می‌کنند.

امام جمعه مسجدسلیمان افزود: یکی از خروجی‌های این پروژه تعطیل شدن بسیج دانش‌آموزی است زیرا دشمن از رشادت‌ها و فعالیت‌های خودجوش جوانان 13 ساله‌ای مانند بهنام محمدی‌ می‌ترسد اما همین دشمنان گروهی به نام داعش را ایجاد کردند که به کودکان 5 ساله آموزش می‌دهند که چگونه سر ببرند.

وی با اشاره به رشادت جوانان شهر مسجدسلیمان گفت: شهری که روزگاری تحت نفوذ و سیطره دشمنان اسلام بود در حال حاضر جوانانی دارد که با محاصره بودن در فضاهای مجازی و خطرناک هیئت‌های عزاداری امام حسین (ع) را ترک نمی‌کنند.

امینی با بیان اینکه دولت حاکم  در واقع جوانان ارزشی و حزب‌اللهی ما هستند، افزود: از دولت‌ها پیشتیبانی می‌کنیم اما بنا به فرمایش حضرت علی(ع) با انتقاد از انحراف دولت‌ها جلوگیری می‌کنیم.

وی افزود: امام علی (ع) در خطبه‌های نهج‌البلاغه بارها متذکر شدند که ملوک باید ساده زیست و مردم‌دار باشد اما ای قبیله‌های حقوق‌های نجومی و دریافت کنندگان وام‌های 500 میلیونی  ما از شما نمی‌خواهیم که مانند وزیران کشورهای دیگر خودکشی کنید بلکه ما فقط درخواست داریم که خجالت بکشید.

امام جمعه مسجدسلیمان خطاب به خانواده شهدا و کارکنان توپخانه 64 الحدید  ادامه داد: دولت‌ها درست نمی‌شوند به جز اینکه من و شما در میدان با استقامت و اراده حضور داشته باشیم.

وی عنوان کرد: آقایی که 1000 میلیارد تومان سرمایه دارد با جسارت تمام در یک کنفرانس می‌گوید اگر سرداران حرم، قلم و علم بگذارند کار دولت پیش می‌رود و کسی نیست به این فرد بگوید که همین سرداران حرم هستند که امنیت را نه فقط در پهنای مرزهای ایران بلکه تا چند هزار کیلومتر آن طرف‌تر نیز برقرار کرده‌اند و این شما هستید که نتوانستید برای چند میلیون جوان بیکار ما اشتغال ایجاد کنید.

تسنیم

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی