آقای مدیرعامل،وقت ورود است/از توجیه نتایج ضعیف سرمربی تا پاک کردن صورت مسئله به جای حل مسئله! /براستی این تیم با سهراب به کجا میرود جز دسته دوم؟

آقای مدیرعامل،وقت ورود است!

به گزارش خبرگزاری امید، حالا شاید نظر اکثر هواداران نفت مسجدسلیمان چه مخالف و چه موافق،یک نظر هست آن هم رفتن سرمربی نفت مسجدسلیمان که از همان بدو ورودش حواشی پشت سرهم وارد این تیم شد از نتایج ضعیف بگذریم اما قهر و غیض های پیاپی و جدا شدن سرپرست پرتلاش بومی گویای این موضوع است.

اما اینها را کنار بگذاریم آیا پس 10 هفته نتایج ضعیف وقت تغییر اساسی و بازنگری صحیحی نرسیده است؟ اینجا وقت ورود مدیرعامل فرا رسیده است وقتی که نفت مسجدسلیمان با بی تدبیری و بی توجهی مسئولین از لیگ برتر به دسته پایین تر سقوط کرد  ظاهرا باید شاهد رفتن این تیم دسته دوم و نهایتا نظاره گرمنحل شدن این تیم پر هوادار باشیم،تیمی که خون و دلها و اشک ها تماشاگران به پایش ریخته شده است و روندی را در این فصل در پیش گرفته است که گویا این همه اشک و خنده هواداران نادیده گرفته شده است و هر روز با تصمیمات عجولانه و نتایج ضعیف بیشتر به سقوط نزدیک میشود.

این روند خطرناک نفت مسجدسلیمان را از نتایج ضعیف این تیم میتوان بخوبی فهمید که نفت مسجدسلیمان با هدایت سهراب بختیاری زاده تا اینجا فقط  2 برد در هفته های اول کسب کرده است که پس از آن 8 بازی متوالی نفت مسجدسلیمان رنگ پیروزی را به خود ندیده است در این مدت سرمربی نفت دو بار تیم را رها کرده و دوباره بازگشته است و این خود حواشی و تشنج را به تیم تزریق کرد که باعث جدایی سرپرست بومی این تیم شد و حالا پس نتایج بسیار ضعیف سهراب بختیاری زاده تصمیم به اخراج دو بازیکن گرفت که میتوان از نظر حرفه ای این موضوع را استنباط کرد که این تصمیم حسن ختامی بر نتایج ضعیف تیم نخواهد بود و باید مدیرعامل و کادر فنی بدنبال یک گزینه خوب برای هدایت تیم باشند.

 حال وقت این رسیده است تا هدایت یزدی به عنوان مدیر عامل تیم و قباد ناصری مدیر بومی بهره برداری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان  در این مسئله ورود کنند و تصمیمات جدی را برای انتخاب یک سرمربی حرفه ای و کارآمد اتخاذ کنند.

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

One Comment on “آقای مدیرعامل،وقت ورود است/از توجیه نتایج ضعیف سرمربی تا پاک کردن صورت مسئله به جای حل مسئله! /براستی این تیم با سهراب به کجا میرود جز دسته دوم؟”

  • مانتو سایز بزرگ wrote on ۱۳ آذر, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۷

    بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی