فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری عامل هتک حیثیت در شبکه های اجتماعی شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری امید،فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری عمل هتک حیثیت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کارآگاه حسینی در تشریح این خبر گفت:در پی شکایت یک نفر از شهروندان مبنی بر سوء استفاده از تصاویر وی وساخت پروفایل جدید در شبکه های اجتماعی تلگرام،موضوع در دستور کار پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.

این مقام مقام انتظامی در ادامه گفت:کارشناسان پلیس فتای شهرستان با استفاده از شگردهای خاص فنی و پلیسی توانستند در سریع ترین زمان ممکن متهم را شناسایی و با اخخذ دستور قضایی،با ورود به مخفیگاه وی را دستگیر نمایند.

وی افزود:متهم در بازجویی های پلیسی و با توجه به ادله ودیجیتال مکشوفه به بزه انتسابی معترف و انگیزه خود را از این عمل مجرمانه را انتقام و خصومت شخصی از فرد شاکیه عنوان کرد.

فرماندهی انتظامی مسجدسلیمان در پایان ضمن تقدیر از قوه قضاییه در برخورد قانونی با متهم و صدور قرار مناسب خاطر نشان کرد:شایسته است شهروندان گرامی به هیچ وجه عکس های شخصی خود را در گروه های شبکه های اجتماعی،تلفن همراه و یا دیگر تجهیزات الکترونیکی دوستان خود قرار ندهند،چرا که ممکن است افراد فرصت طلب به واسطه رابطه کاری یا دوستی موجبات جلب اعتماد را فراهم ساخته و در کوچکترین اختلافات به جهت ضربه زدن یا انتقام گیری اقدام به انتشار تصاویر آنها نمایند.

درباره نویسنده

1668مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی