نفت مسجدسلیمان قربانی قهر و غیض شد/ شکست تحقیر آمیز سهراب بختیاری زاده در مقابل خونه به خونه بابل

به گزارش خبرگزاری امید،از هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز 10 بازی برگزار شد که نفت مسجدسلیمان با کوله باری از حواشی و بی تفاوتی محض سرمربی جوان خود به مصاف خونه به خونه بابل رفت که با شکست سنگین سه بر صفر شکست خورد و حالا نفت کاملا گزینه ای برای سقوط به دسته پایین تر شده است.

نفت مسجدسلیمانی که قربانی قهر و غیض شده است و دوبار ترک کردن نیمکت توسط سهراب بختیاری زاده در یک فصل بیانگر این موضوع است.

نفت مسجدسلیمان که در ابتدای فصل با نتایج نسبتا خوب خود کمی هواداران را امیدوار کرده بود و این باور در آن ها ایجاد شد که بختیاری زاده می تواند در اولین حضور خود به عنوان سرمربی موفق باشد اما دیری نگذشت که این امید ها جای خود را به ناامیدی داد و نتایج نفت در ادامه سیر نزولی پیدا کرد و آرام آرام به انتهای جدول نزدیک شد. این می تواند یک زنگ خطر برای مسجدسلیمان و تنها امید جوانان شهرستان باشد و رفته رفته حضور نفت در لیگ دوم سال آینده را در ذهن هواداران مجسم کرده است.
روندی که بعد از گذشت 10هفته تنها دو برد حاصل تفکرات سهراب بختیاری زاده بوده است و پس از چند بازی به پایین جدول نزول کرد و حالا به یکی از گزینه های سقوط تبدیل شده است. این روند و سبک بازی و تفکرات بی هدف بختیاری زاده جوان اما بی تجربه، نشان می دهد که این روند ادامه خواهد داشت.
این نتایج ضعیف با بوی سقوط به دسته دوم برازنده هواداران پرشور و با تعصب مسجدسلیمان نیست، هوادارانی که زاده زادگاه فوتبال ایران هستند و هرکدام می تواند خود کارشناسانه فوتبال را تحلیل کند. به گواه بسیاری از کارشناسان فوتبال در مسجدسلیمان هر جوانی خود به تنهایی یک تحلیگر و کاملا فوتبال را درک می کند، جوانانی که استعداد و نبوغ فوتبال در آن ها موج می زند حال این انتقادات و اعتراضات به سهراب بختیاری زاده و بازیکنان نفت مسجدسلیمان وارد است که چگونه این فوتبال ابتدایی را ارائه می دهند ،تیمی که هزاران هوادار باتعصب و پرشور را پشت خود دارد. این نتایج ضعیف نوید سقوط آزاد سهراب بختیاری زاده و شاگردانش به دسته دوم را می دهد لذا انتظار می رود مدیرعامل تیم، در روند نتیجه گیری و عملکرد ضعیف تیم ورود کنند که در صورت ادامه این روند میتواند اعتراض هواداران پرشور و با تعصب نفت را به دنبال داشته باشد.

درباره نویسنده

1666مطلب نوشته است .

One Comment on “نفت مسجدسلیمان قربانی قهر و غیض شد/ شکست تحقیر آمیز سهراب بختیاری زاده در مقابل خونه به خونه بابل”

  • درمان ریزش مو wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۷:۱۴

    بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی