به مناسبت تجلیل از روز خبرنگار،نشست مدیرعامل سد و نیروگاه شهیدعباسپور با اصحاب رسانه صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری امید / به مناسبت روز خبرنگار نشست مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور با خبرنگاران حوزه مسجدسلیمان و اندیکا در این واحد نیروگاهی برگزار شد.
مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن تبریک روز خبرنگار و اطلاع رسانی به اهمیت این جایگاه اشاره کرد و گفت: همانطور ما میدانیم بحث اطلاع رسانی و خبر بر روی مردم و جامعه بسیار تاثیر گذار هست و امیدواریم تا خبرنگاران در زمینه خبر و اطلاع رسانی قدم های مثبت و موثر را بردارند و دقیقا این روز مقارن با شهادت خبرنگار صارمی شده است.
سید حمید صالحی با بیان اهمیت قلم در قرآن و روایات بیان داشت:در قرآن هم به اهمیت قلم و اطلاع رسانی اشاره شده است و پیامبر هم به قلم و آنچه مینویسد قسم خورده است که همین امر وظیفه سنگین خبرنگار را دوچندان میکند.

وی ادامه داد:امروز بنده در جمع اهالی رسانه و خبرنگار هستم و بسیار از این بابت خوشحالم که میتوانم از توصیه ها و انتقادات و پیشنهادات شما برای بهتر شدن سد و نیروگاه کمک بگیریم و قطعا دیدگاه شما با هرکسی فرق دارد و این طبیعیست که شما از زاویه دیگری به همه چیز نگاه میکنید که اکثر مدیران و مردم نگاه نمیکنند.

صالحی اضافه کرد: تاثیرگذاری خبر و فضای مجازی بسیار تاثیرگذار خواهد بود و این تاثیرگذاری چه مثبت و چه منفی،فضای منطقه را تحت تاثیر قرار میدهد و باید دیدگاه مردم به مسائل جامعه تغییر کند و قطعا شما باید این فضا را در دست بگیرید،نوشته و خبر شما تاثیرات مثبتی میتواند روی جامعه بگذارد.

مدیر این واحد نیروگاهی در پایان ضمن تاکید درباره مصرف صحیح آب از همه مردم تقاضا کرد تا در مصرف بهینه و صحیح آب کار کنند و صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند و حتما اگر اینطور مثل حال حاضر پیش برویم شاید در آینده فرزندانمان برای زندگی در این منطقه با مشکل جدی آب روبرو باشند.

درباره نویسنده

1744مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی