حجت اسلام امینی درخطبه های نمازجمعه:بنده همیشه از مذاکرات دفاع کردم اما میگویم نتیجه اقتصادی نداد

نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام امینی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری امید حجت اسلام امینی درابتدا ضمن دعوت همه مردم به تقوا الهی و به ولایت پیامبر اشاره کرد وگفت:نوک پیکان این ولایت سلمان فارسی است

وی با بیان اینکه وجود ولایت فقیه ضروری است افزود:باید همه زکات و خمس باید جمع شوند تا امام امت و ولایت فقیه تقسیم کند و کسی که میگوید ولایت فقیه نیست پس اسلام را نفهمیده است.
حاج آقا امینی ادامه داد:مجددا تقبل الله میگویم عبادات شما در ماه رمضان و عید فطر که در مصلا و مساجد برگزار کردیم،این مجالس و محافل را حفظ کنید و بنده غفلت نمیکنم و مسگویم هفت شهیدان یکی از منابع بزرگ معنوی شهرمان است.

وی اظهار داشت لباس بختیاری سرشار از عفت و حیا و حجاب است و بی حجابی زن سالاری نه بلکه مرد سالاری است و از همین جا تشکر میکنم از سپاه که در زمینه عفاف خوب تلاش کرده است و باید بگم اینها سرمایه معنوی ما هستند،هر وقت گفتم هفت شهیدان حتما دلم برای سرمسجد هم میسوزد و بنده میگویم آرامش و تغییر تفکر در بین مردم شکل گرفته است و توصیه میکنم از مردم و رهبری فاصله نگیرید که عاقبتش این حقوق های نجومی میشود.

ما باید اعتراض کنیم که چرا وزارت نفت با خارجیها قرارداد بستند و جوانان ما رفتند و اعتراض کردند و ایستادند تا قرارداد ها برگشت خوردند،بنده همیشه از مذاکرات دفاع کردم اما میگویم نتیجه اقتصادی نداد.

حاج آقا امینی اظهار ادامه داد:ما صاحبان حقوق نجومی را رها نمیکنیم تا عزل شوید وقتی که حقوق خانواده های کمیته امداد به تاخیر می افتد،اگر به سیدحسن نصرالله کمک میکنیم اینها بلاگردان ما و خانواده ما هستند،خبرنگاران درست تحلیل کنند.

درباره نویسنده

1510مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی