نشست صمیمی فرماندار مسجدسلیمان با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان

نشست صمیمی فرماندار مسجدسلیمان با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان

به گزارش  امید مسجدسلیمان ظهر دیروز(سه شنبه) نشست صمیمی فرماندار مسجدسلیمان به همراه فرمانده نیروی انتظامی با اصحاب رسانه شهرستان با محوریت انتخابات در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تاکید بر جایگاه رسانه و خبرنگاران در آگاهی بخشی در جامعه و قدردانی از همه عوامل برگزار کننده انتخابات گفت:پس از پایان زمان رای گیری بلافاصله کار شمارش آراء در شعب آغاز شد و طبق قانون پس از اعلام نتایج انتخابات، داوطلبین می توانستند ظرف ۴۸ ساعت اعتراض خود را به ستاد انتخابات بصورت کتبی اعلام کنند.
پاکدل افزود:در همین راستاهم در مهلت قانونی، اعتراض از داوطلبین پذیرفته شد و از امروز ۱ تیرماه روند بررسی و رسیدگی به اعتراضات  شروع شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن اشاره به مشارکت ۶٠ درصدی مردم مسجدسلیمان در انتخابات تشریح کرد:در روز ۲۸ خرداد از حدود ۸۶ هزار نفر واجد شرایط برای رای،۵١٩۵٠ نفر در این انتخابات شرکت کردند که در انتخابات ریاست جمهوری، محسن رضایی میرقائد ۴۳۶۱۵ رای، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی ۵۴۹۷ رای، عبدالناصر همتی ۳۶۴ رای و سید قاضی زاده هاشمی ۱۹۸ رای کسب کردند.

پاکدل اضافه کرد:۱۲۷ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان را برای محل اخذ رأی آماده کردیم که تعداد ۷۸ شعبه در شهر مسجدسلیمان و دیگر شعب در حوزه های عنبر و گلگیر فعالیت داشتند.
فرماندار مسجدسلیمان در پایان گفت:در فرآیند تجمیع و اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان، هفت نفر به عنوان اعضاء اصلی و ۳ نفر به عنوان اعضاء علی البدل در این انتخابات توانستند رای مردم را برای حضور در شورای شهر کسب کنند.

تعداد آراء ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان بشرح ذیل است:

اعضاء اصلی:

محمود جعفری ۵۷۵‪۴
علی زمانپور ۵۰۱‪۲
محسن پیرعباسی۴۶۶۹
شهباز حیدری ۴۵۰‪۹
عزیزقلی زمانپور۴۴۶۰
غضبان حکمت نژاد۴۴۳۳
مهرداد حاجتی۴۲۴۹

اعضاء علی البدل:

ابراهیم سرخمرد۳۹۳۳
خلیل خسروی۳۹۰۸
علی قنبری۳۷۹۸

درباره نویسنده

1744مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی