امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های نماز جمعه:از دولت محترم انتظار داریم در معرفی نام مسجدسلیمان به‌عنوان تبعیدگاه صرفنظر کند/از مجموعه های دولتی انتظار داریم در ایام محرم باتوجه به شرایط فعلی در بحث نصب بنر و فضای شهری بیشتر تلاش کنند

به گزارش خبرگزاری امید مسجدسلیمان،نماز جمعه این هفته شهرستان مسجدسلیمان به امامت حجت الاسلام امینی امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه ضمن دعوت همه مردم به تقوا الهی گفت:دین اسلام و خصوصا شیعه در تمام زمینه ها حرف برای گفتن دارد و هرچه انسان ها شبهات مختلفی را بیان کنند باعث نمایش بیشتر برازندگی،برجستگی،کامل بودن و جامع بودن دین اسلام خواهد بود.
وی ادامه داد:در شرایط فعلی کشور که مشکلات زیادی داریم باید از مباهله درس بگیریم زیرا برخی مسئولان وقتی می خواهند کاری کنند نام رهبری را به میان می آورند تا با نام ملت،گشایش در کار خودشان ایجاد شود.
حجت الاسلام امینی ضمن تبریک فرارسیدن روز خانواده عنوان کرد:یکی از مسائل و قابل بحث حال حاضر موضوع خانواده و جمعیت است زیرا در بحث کااش فرزندآوری در حال حرکت هستیم که این بسیار خطرناک است و با این اتفاق کم کم فرصت استفاده از نیروی جوان در کشور از بین می رود.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت:اینکه در یک
خانواده مرد و زن هر دو شاغل باشند اما یک فرزند داشته باشند غلط است و باید از امیرالمومنین(ع)و پدر و مادران قدیم درس بگیرند.
وی افزود:تشکر میکنیم از سربازان گمنام امام زمان(عج) و اطلاعات سپاه که چندین جاسوس را در چند روز گذشته درکنار چندین مسئول دستگیر کردند و نشان از این است که دشمن از هزاران مسیر با ما در حال جنگ و دشمنی است.
امام جمعه شهرستان یادآور شد:محرم امسال یکی دز متفاوت ترین محرم های تاریخ است با توجه به شرایط فعلی و نزدیک شدن محرم باید یک بار دیگر معرفت و عشق حسینی را به نمایش بگذاریم و با عقلانیت و رعایت اصول لازم،محرم را اجرا کنیم و از مجموعه ادارات دولتی انتظار داریم با توجه به شرایط فعلی در نصب پرچم و نمایش ماه محرم مخصوصا شهرداری شهرستان بیشتر تلاش کنند و نباید بحث شورا،درآمد و…را بهانه کنند وقتی شهرداری که فرماندار و داستان محترم لیست ۱۷ نفر از نورچشمی های شهرداری مسجدسلیمان را به بانک ها برای قطع حقوق ارائه دادند که کلیه مزایا مثل اضافه کار و…را دریافت میکردند در حالی که دولت بخشنامه کرد که در دوران کرونا اضافه کار ممنوع است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان مسجدسلیمان اضافه کرد در روزهای قبل شنیدیم که وزیر کشور ۳۶ شهر را از جمله مسجدسلیمان را به قوه قضائیه به عنوان تبعیدگاه معرفی کرده است که بخشی از این کار به خودمان بر میگردد در زمینه عمران،مذهب و آبادانی خوب کار نکردیم و از دولت انتظار داریم در زمینه تعیین مسجدسلیمان به عنوان تبعیدگاه صرفنظر کند زیرا این شهر روزی اولین درکشور بود.

درباره نویسنده

1669مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی