فرماندار مسجدسلیمان در حضور مدیرعامل مخابرات استان خوزستان:روستاها بدلیل عدم دسترسی به اینترنت و تدریس مجازی،باید تحت پوشش کامل شبکه اینترنت قرار بگیرند/مدیرعامل مخابرات استان خوزستان:روستا چم آسیاب بزودی بصورت کامل تحت پوشش قرار خواهد گرفت

فرماندار مسجدسلیمان در حضور مدیرعامل مخابرات استان خوزستان:روستاها بدلیل عدم دسترسی به اینترنت و تدریس مجازی،باید تحت پوشش کامل شبکه اینترنت قرار بگیرند/مدیرعامل مخابرات استان خوزستان:روستا چم آسیاب بزودی بصورت کامل تحت پوشش قرار خواهد گرفت

به گزارش امید مسجدسلیمان،عصر دیروز(دوشنبه)فلاح زاده مدیرکل مخابرات استان خوزستان با حضور در مسجدسلیمان از نقاط فاقد پوشش شبکه همراه و اینترنت این شهرستان بازدید کرد.

فرماندار مسجدسلیمان در این بازدید بر لزوم رفع مشکل نقاط کور شهرستان تاکید کرد و بدلیل عدم دسترسی روستاها به اینترنت و آموزش مجازی ،خواستار پوشش کامل مناطق روستایی شد.

مدیرکل مخابرات استان خوزستان در این بازدید گفت:در بخش توسعه شبکه همراه اول شهرستان مسجدسلیمان در سال گذشته و امسال توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم و بستر را برای ارائه نسل های ۳و ۴تجهیز کنیم.
وی ادامه داد:در بحث پوشش دهی نقاط کور،۴ نقطه را در شهرستان تعیین کردیم و با توجه به اینکه همه مباحث از جمله انتخاب پیمانکار و…انجام شده است قطعا در نیمه اول سال جاری ۴ نقطه کور مخابراتی در مسجدسلیمان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
فلاح زاده ادامه داد:یک سایت برای رفع عدم پوشش در محور مسجدسلیمان-بتوند هم بزودی با همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز شهرستان احداث خواهد شد و در بحث پوشش دهی مسیر لالی به مسجدسلیمان و همچنین بخش عنبر،بزودی پروژه فیبر نوری این بخش شروع خواهد شد و با احداث سایت دوم در منطقه پتروشیمی،بخشی از پوشش در این منطقه حل خواهد شد و پوشش اینترنت در منطقه چم آسیاب بزودی بررسی و عملی خواهد شد.
مدیرکل مخابرات استان خوزستان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت:بزودی با تکمیل پروژه فیبر نوری در بخش گلگیر،بحث پهنای باند و توسعه اینترنت تامین خواهد شد.
فلاح زاده در پایان گفت:در حال حاضر توسعه اینترنت نسل ۳ در منطقه تلبزان با پیشرفت ۷۰ درصدی در حال راه اندازی است،تکنولوژی کافوهای نوری(FTTH)را توانستیم در سال گذشته در شهرستان شروع کنیم و اکنون کافوها نصب شدند و این پروژه در حال انجام است که با کافوهای نصب شده اکنون باید از تکنولوژیADSL به سمت VDSL با سرعت ۸۰ مگابایت در ثانیه برویم که در حال حاضر اینکار را در شهرستان مسجدسلیمان شروع کردیم و تاکنون به ۱۶ مشترک واگذار شده است.

درباره نویسنده

1667مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی