حضور دکتر علیرضا ورناصری در دومین نشست مشترک نمایندگان منتخب استان خوزستان در مجلس یازدهم با نماینده ولی فقیه در خوزستان

حضور دکتر علیرضا ورناصری در دومین نشست مشترک نمایندگان منتخب استان خوزستان در مجلس یازدهم با نماینده ولی فقیه در خوزستان

به گزارش امیدمسجدسلیمان،،با حضور حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه،دومین جلسه مشترک نمایندگان منتخب استان خوزستان با محوریت بررسی آئین نامه و کمیسیون‌های تخصصی شورای راهبردی پیشرفت استان خوزستان برگزار گردید.

حجت الاسلام عبدالنبی موسوی فرد نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از دانش متخصصان، خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم اظهار کرد: کارگروه‌های تخصصی در همه موضوعات داشته باشید که قطعا ما از این کارگروه ها حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به وجود مشکلات متعدد در خوزستان به ویژه تلاقی آب و فاضلاب در نقاط متعدد اهواز، گفت: مسئولین باید در حد طبقه متوسط جامعه زندگی کنند.

وی با بیان اینکه از مسئولیت‌های مهم نمایندگان بحث نظارت است، عنوان کرد: برای برنامه ریزی جهت خدمت به مردم نباید منتظر بازگشایی مجلس یازدهم بود و باید از هم اکنون برای کار در مجلس ، برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم انجام شود.

در ادامه این جلسه دکتر علیرضا ورناصری با اشاره به مشکلات و معضلات موجود در استان خوزستان اظهار داشت: درکنار عزم استانی،عزم ملی برای برطرف کردن مشکلات و خلاء های موجود در استان خوزستان نیاز است زیرا تشکیل شورای راهبردی پیشرفت استان خوزستان ، گامی اساسی جهت انعکاس و مرتفع کردن مشکلات عمومی استان خوزستان خواهد بود.

درباره نویسنده

1667مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی