نوزدهمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا در شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش امیدمسجدسلیمان،عصر امروز(سه شنبه)نوزدهمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا در محل فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.
دکتر پاکدل در ابتدا این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت:با توجه به اینکه آمار مبتلایان به کرونا در کشور روند کاهشی داشته است اما متاسفانه آمار در خوزستان نگران کننده است،انتظار داریم شهروندان عزیز در مسجدسلیمان فاصله گذاری اجتماعی را مدنظر داشته باشند و از حضور در جامعه و مناطق پرتجمع پرهیز کنند.
وی ادامه داد:با تصمیم شورای تامین،کلیه آگهی های ترحیم سطح شهرستان،روزانه جمع آوری خواهند شد و با برگزارکنندگان مراسمات فاتح خوانی و کسانی که باعث تجمع می شوند برخورد خواهد شد.
فرماندار مسجدسلیمان تاکید کرد:شهرداری در جهت اطلاع رسانی به شهروندان،اقدام به نصب بنر در معابر و مناطق پرتردد کند و در بحث ساخت غسالخانه و راه اندازی سردخانه نگهداری متوفیان، سرعت عمل بیشتری به خرج دهد.
همچنین رئیس شبکه بهداشت و درمان در پایان این جلسه گفت:با توجه به رشد آمار مبتلایان در روزهای اخیر،انتظار داریم شهروندان مسجدسلیمانی از مهمانی رفتن صرف نظر کنند زیرا در پیک دوم این بیماری هستیم و اگر مردم توصیه ها را جدی نگیرند شاهد شدت گرفتن این بیماری خواهیم بود.

درباره نویسنده

1667مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی