جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش امیدمسجدسلیمان،صبح امروز(شنبه)با حضور معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار مسجدسلیمان جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و عمران فرماندار مسجدسلیمان در ابتدا این جلسه،ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت:با توجه به آغاز فصل گرما و احتمال آتش سوزی مراتع انتظار می رود کلیه دستگاه ها آمادگی خود را حفظ کنند زیرا در سال گذشته آتش سوزی ها بیشتر مربوط به مراتع ، آن هم در مناطقی بود که تردد به سختی انجام می شد.
وی ادامه داد:در بحث ساخت و سازها،نهادهای نظارتی باید بیشتر نظارت کنند و در همه موارد از جمله انشعابات برق،اطفاء حریق و کلیه اصول ایمنی تاکید داشته باشند تا از آتش سوزی های احتمالی در محلات و ساختمان ها جلوگیری شود.
بهرامی در پایان تاکید کرد:همه دستگاه ها از جمله منابع طبیعی،محیط زیست و جهادکشاورزی هماهنگی های لازم را داشته باشند تا انشاءالله در صورت وقوع حادثه های احتمالی در مراتع با یک وحدت رویه،حوادث کنترل و پیشگیری شوند.

در ادامه جلسه مهندس حاتمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مسجدسلیمان ضمن تقدیر از همکاری کلیه ادارات و نهادها در سال گذشته در بحث کنترل آتش سوزی و حوادث در مراتع گفت:از کلیه ادارات و نهاد انتظار همکاری داریم و باتوجه به شروع فصل گرما و احتمال آتش سوزی های احتمالی، در بعضی جهات به خودرو و امکانات در هنگام وقوع حادثه نیاز داریم تا بتوانیم به نحو احسنت در حوادث بخوبی عمل کنیم.

درباره نویسنده

1667مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی