توزیع ۱۵۰ بسته غذایی و گندزدایی شهر عنبر توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

توزیع ۱۵۰ بسته غذایی و گندزدایی شهر عنبر توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

به گزارش امیدمسجدسلیمان،شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی اش تعداد ۱۵۰بسته مواد غذایی و بهداشتی را تهیه و برای توزیع میان شهروندان شهر عنبر در اختیار بخشداری عنبر قرار داد .

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با بیان این خبر اظهار داشت : این اقدام بمنظور کاهش دغدغه های شهروندان شهر عنبر به همت پایگاه مقاومت بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت صورت گرفته است .
مهندس قباد ناصری افزود : با توجه بحث کنترل رفت و آمد اهالی شهر عنبر در قضیه انتشار ویروس کرونا ، همچون سایر اقدامات خیرخواهانه این شرکت در بحران های سیل و زلزله ، تصمیم گرفته شد در این بحران هم علاوه بر انجام اقدامات و عملیات های ضدعفونی،گندزدایی خیابان ها و معابر در رفع نگرانی شهروندان بی بضاعت و کمک به تأمین معیشت آنها مشارکت جدی داشته باشیم .

وی خاطر نشان کرد : در اقدام دیگری از سوی این شرکت و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ، عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن خیابان ها ، محلات و معابر شهر عنبر با حضور گروه های مختلف بسیجیان این شرکت انجام شد .

 

درباره نویسنده

1667مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 خبرگزاری امید. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی